...Inspirace nejen pro nevěsty...


Iveta Bartošová - svatba, článek

6. září 2008 v 13:03 | LaVoisin |  Svatby pravých princezen a celebrit
Měla to být Svatba století, na kterou se nezapomíná! Rádoby honosná veselka Jiřího Pomeje (43) a Ivety Bartošové (42) na zámku v Hluboké nad Vltavou ale mnohem víc připomínala frašku. Super.cz vám přináší exkluzivní informace.
Navrch huj, vespod hnůj! Přesně v tomto duchu se nesl svatební den ostře sledovaného páru. V tomto případě pak ani nešlo o to, že by bílí oři vykonali potřebu na nádvoří mezi hosty, ale spíše o "kiksy" v organizaci.

Ve 12:42 Jiří Pomeje slavnostně přicválal k zámku, a když nevěstu přivezlo čtyřspřeží bílých koní v honosném kočáře, vše nasvědčovalo tomu, že půjde o parádní podívanou.

"Kam se poděly ty šperky za šest milionů, které měla mít Iveta na sobě?" divili se hosté. Diamantové klenoty do Hluboké sice dorazily, ale k nevěstě se už nedostaly. Firma, která je nechala vyrobit, za ně totiž nedostala zaplaceno, novomanželé si pro ně ani nepřijeli.

Pomeje se ale k ničemu nezná a nařčení společnosti odmítá. Průběh obřadu navíc "zpříjemňovaly" výpadky hudby. Ty nezachránila ani desetiletá Eliška z Mostu, která zazpívala píseň Tři oříšky pro Popelku. Ivetě, kterou k oltáři doprovodil bratr, svědčila kouzelnice Daniela Maxová. Pomejemu šel za svědka kamarád Pavel Pásek. Ten měl být i tajným mecenášem celé svatby.

Budoucí novomanžele oddával starosta Hluboké, který je zprvu vtipně, ale důrazně před manželským slibem varoval. Krátce po třinácté hodině si ale Bartošová v šatech od Josefa Klíra a Pomeje řekli sladké ano. Prstýnky pak přinesl na podnose zpěvaččin syn Artur.

Další šok následoval na toaletě. Úderná "hajzlbába" od hostů vybírala pětikorunu. "Promiňte, dáte mi pět korun. Organizátoři nezaplatili a já tu jsem jako živnostník a zadarmo tu sedět nemůžu," svěřila Super.cz garderobiérka místních toalet Božena Ciglbauerová.

Přítomní bodyguardi dělali ramena u vchodu a přitom sami nevěděli, koho pustit a koho ne. "Každý, kdo měl na klopě myrtu, ale prošel," svěřil nám jeden z přítomných.

Pak se svatebčané odebrali do zámecké restaurace na slavnostní oběd, po kterém následovalo krájení dortu. Večer pak Hlubokou ozáří ohňostroj ve tvaru srdce s iniciálami novomanželů.

Mezi prominentními hosty nechyběla Andrea Verešová s manželem Danielem Volopichem, Vendula Svobodová s přítelem Patrikem Aušem a synem Jakubem nebo Petr Muk a Vladimír Kočandrle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.