...Inspirace nejen pro nevěsty...


Iveta Bartošová - přípravy

5. září 2008 v 12:58 | LaVoisin |  Svatby pravých princezen a celebrit
Takže bliží se nám dlouho očekávaná svatba Ivety Bartošový. Nijak z toho nešílim asi jako každej obyčejnej smrtelník, ale vzhledm k tomu, že jsem z Českých Budějovic a na zámek Hluboká vidim z balkonu, mám takovej zvláštní pocit. Obzvlášť, když je to akce velika (čeká se až 800 hostů) a honosná. Když tak dneska všude kolem čtu ty jejich přípravy, rozhodla jsem se, že Vám sem překopíruju pár článků. Ne proto, že se jedna o celebritu/y (?), ale hlavně proto, že tam některá z Vás může najít zajímavý nápad a dovíte se také hodně zajímavé informace (jako že prstýnky za 6 mega měli být sponzorský dar, ale nakonec je chtěl sponzor zaplatit, takže místo prstýnků budou mít na prstech sedmikrásky). Nj, to se to pak vdává/žení ve velkým stylu, když Vám vaše radosti platí jiní.
1.) článek:
Zámek Hluboká žije svatbou dvou hvězd českého šoubyznysu. V hotelu Štekl už se sešly asi dvě stovky svatebních hostů.
Syn Ivety Bartošové Artur osobně rozhrnul červený koberec, po kterém bude nevěsta kráčet, a podle serveru blesk.cz také přinese sedmikráskové prstýnky, které si novomanželé vymění. Šperky za šest milionů, které jim původně nabízel sponzor darem, prý na poslední chvíli měli zaplatit, proto se rozhodli je odmítnout.
Novomanželé už mají obřad vyzkoušený, včera si ho totiž prošli nanečisto. Vyřešili i problém s cateringovou firmou, která na poslední chvíli odřekla své služby.

Samotný obřad začne ve 13 hodin. Nevěsta k "oltáři" přijede v kočáře a ženich přicválá na koni. To vše za zvuků písně Tři oříšky pro Popelku, kterou Bartošová nazpívala.

Obřad proběhne na dvoře zámku Hluboká, kam se ostatní svatebčané přesunou z hotelu Štekl pěšky.

Celkem se na svatbě sejde 750 až 800 hostí.
2.) článek:
Šok! Snoubenci odmítli drahé šperky, místo nich si navléknou prstýnky uvité ze sedmikrásek! Jiří Pomeje se pro ně sám ráno vydal do zámeckého parku.
Zámek Hluboká se připravuje na svatbu tisíciletí. První hosté se sjíždějí. Ve čtvrtek po půlnoci dorazili na zámek Andrea Verešová s manželem Danielem Volopichem a dcerou Vanesou. Během dopoledne přijeli například zpěváci Aleš Brichta a Petr Janda. Po poledni by měla dorazit Vendula Svobodová s Patrikem Aušem a synem Jakubem. Ohromný mumraj sleduje již množství zvědavců, sjíždějí se také novináři.
Jedním z prvních, kdo byl vzhůru od brzkého rána, byl Jiří Pomeje. Téměř za svítání se sám vydal do zámeckého parku, aby tam natrhal několik sedmikrásek. Na poslední chvíli se totiž s Ivetou rozhodli, že si místo okázalých kroužků z bílého zlata a briliantů před oltářem vymění prstýnky z těchto křehkých kytiček. Jiří Pomeje jej bude mít z jedné, Iveta ze tří květinek.
"Den před svatbou sponzor změnil plán a prstýnky chtěl zaplatit. Takovou dohodu jsme neměli, takže jsme šperky odmítli," řekl Blesku Pomeje a Iveta ho doplnila: "Musím přiznat, že se mi vlastně ulevilo. Prstýnky se sedmikrásek jsou daleko romantičtější. Zlato a brilianty mě šťastnější neudělají."
Zodpovědným úkolem přinést 'prstýnky' k oltáři byl pověřen Artur Štaidl. Ten je podle reportérů Blesku, kteří pro vás vše na místě sledují a zaznamenávají, ve svém živlu. Všechny děti, co jdou za družičky a mládence, jsou totiž Arturovi kamarádi.
Iveta pojede v kočáře, Jiří přicválá na koni
Jak čtenáři Blesku v anketě rozhodli, Jiří Pomeje bude muset ke své vyvolené přicválat na koni. Bělouše pro 'prince' zapůjčily stáje Chotouň u Českého Brodu. Iveta se poveze v prezidentském kočáře taženém čtyřmi bílými hřebci. Spřežení i kočár zapůjčil hřebčín v Kladrubech. A o tom, že se Iveta poveze téměř jako opravdová princezna, svědčí také fakt, že v tomto kočáře jezdí výhradně prezident Václav Klaus či se v něm při své návštěvě projel manžel britské královny Princ Filip.

Pomeje dohlíží na všechno
Jiří Pomeje se svým vrozeným organizačním talentem dohlíží osobně na všechny přípravy, ráno obešel a zkontroloval nádvoří. Před desátou hodinou se začala připravovat také Iveta.
Artur luxoval červený koberec
Iveta půjde k oltáři po 90 metrů dlouhém červeném koberci. Nato, aby byl bez jediného smítka, osobně dohlédl Artur. Společně se všemi 'družičkami' jej důkladně vyluxovali. Teprve poté se šli všichni převléknout do bílého.
Ivetina rodina přivezla z Moravy klobásy a slivovici
Na Hlubokou dorazila již také Ivetina rodina z Moravy. Cestovali poněkud netradičně. Přiletěli z Ostravy letadlem. A nepřijeli s prázdnou, přivezli slivovici, moravské klobásy a typické valašské koláče frgály.

Maminka Ivety Bartošové Svatava Blesku řekla: "Konečně. Už jsem si myslela, že se to mé poslední dítě už nikdy nevdá. No, má na to už věk, holka jedna. Dlouho jsem ji neviděla tak šťastnou."

Štěstím září také Ivetin syn Artur. "Jsem opravdu velmi šťastnej," řekl Blesku s upřímností ve tváři Artur. S máminým nastávajícím je spokojen. "Je to můj nejlepší kamarád," řekl o Jirkovi.

Karel Gott bude chybět
Kromě Ladislava Štaidla, který účast na svatbě odmítl téměř okamžitě, bude na veselce chybět také zpěvák Karel Gott. Iveta se těšila, že jí slavík zazpívá píseň Kdepak ty ptáčku hnízdo máš. Omluvil se ale kvůli natáčení nové desky ve studiu v Mnichově. "Ivetě a Jirkovi přeju štěstí. A tu písničku jim určitě někde v soukromí zazpívám," vzkázal přes Blesk Karel Gott.
Pomeje mění tričko za smoking
Je za pět minut dvanáct, na nádvoří zámeckého hotelu Štekl teče šampaňské proudem. Všichni netrpělivě a ve svátečním vyčkávají. Jen ženich stále pobíhá v tričku a zpocený všude okolo a řídí a organizuje. "Chlapi, vždyť já se musím jít také obléct," vzpomněl si nakonec Pomeje a odešel se připravit.

Úderem dvanácté hodiny přijela na zámek také Vendula Svobodová se synem Jakubem a přítelem Patrikem Aušem. Těm se povedl opravdový kousek. Po cestě z Prahy se jim z auta vytratila Patrikova košile a kravata. Proto poprosil redaktora Blesku, jestli by mu nepůjčil alespooň kravatu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.